Podziękowania dla wolontariuszy naszej szkoły

W dniu Świętego Mikołaja wolontariusze z klas mundurowych „Powiatowego Klubu Ośmiu” przy ZSR w Prudniku zrobili nam dużą niespodziankę…

Do naszej świetlicy Szkolnego Schroniska Młodzieżowego „ Dąbrówka” zawitał Mikołaj,  a towarzyszyły mu dwie śnieżynki.

Goście zostali przywitani przez dzieci i rodziców piosenkami i fanfarami na cześć Świętego Mikołaja. Każde dziecko zostało wywołane przez Świętego Mikołaja i przekonywało go, że zasługuje na prezent. Były więc wiersze, śpiewy i pląsy.

Dziękujemy  Wolontariuszom Klubu Ośmiu m.in. Amandzie Szeląg, Joannie Jedlickovej   i Tomaszowi Sawickiemu wraz z  opiekunem mgr Marzanną Zawadzką–Ciępką za zorganizowanie paczek ze słodyczami oraz  urządzenie radosnych Mikołajek dla dzieciom uczęszczającym do świetlicy opiekuńczo-wychowawczej „Dąbrówka” w Prudniku.

„To dzięki Waszej dobrej woli ten dzień był dla nas naprawdę wyjątkowy.”

Powrót do przeglądania aktualności