Finał Ogólnopolskiej Edycji Samorządowego Konkursu ,,Ośmiu Wspaniałych”

Finał Ogólnopolskiej Edycji Samorządowego Konkursu ,,Ośmiu Wspaniałych”, w tym roku odbył się w Ostródzie w dniach 12-14 czerwca 2015 r., a organizatorami byli Starosta Ostródzki i Fundacja „ Świat na Tak”.

Trzech wolontariuszy z „Powiatowego Klubu Ośmiu ” przy ZSR w Prudniku- Joanna Grygiel (laureatka w lokalnej edycji konkursu), Anna Gurgul ( wyróżnienie lokalnej edycji konkursu) w i Oskar Gajewski oraz wolontariuszka Pola Blak ( wyróżnienie lokalnej edycji konkursu) z PG nr 1 w Prudniku pod opieką p. Marzanny Zawadzkiej Ciępki mieli okazję brać udział w tych uroczystościach. Wyjątkowo tym razem wolontariuszom towarzyszyły władze samorządowe; wicestarosta Krzysztof Barwieniec oraz Naczelnik Wydziału Oświaty i Zdrowia Anna Wojtczak, którzy zorganizowali nam komfortowy transport i zapewnili sfinansowanie pobytu.

Powrót do przeglądania aktualności